Зустріч зі студентами 5 курсу ОП "Математика та інформатика"

03 жовтня 2022 року відбулася зустріч деканки факультету математики та інформатики професора Ольги Василівни Мартинюк, завідувачки кафедри алгебри та інформатики доцента Руслани Степанівни Колісник та заступника декана факультету Віри Степанівни Сікори з першокурсниками другого (магістерського) рівня вищої освіти ОП "Математика та інформатика", спеціальності 014 Середня освіта.

Ольга Василівна, яка є також гарантом ОП "Математика та інформатика" привітала нових студентів зі вступом на факультет математики та інформатики, познайомила їх з основними вимогами щодо навчання на факультеті, побажала успішного та цікавого навчання за обраною спеціальністю.

Руслана Степанівна детально проконсультувала студентів щодо освітньої програми, курсів та різних видів діяльності, з каталогом вибіркових курсів, показала, де саме на сайті кафедри та факультету можна знайти всю необхідну інформацію.

Віра Степанівна, яка є відповідальною по кафедрі алгебри та інформатики за проведення всіх видів практики, розповіла про науково-дослідну практику, її мету, основні завдання та етапи.

Кожна розповідь супроводжувалася уточнюючими питаннями студентів, на які вони одразу отримували відповіді.

Ще раз вітаємо п'ятикурсників 506 групи та бажаємо, щоб навчання за обраною спеціальністю було цікавим та корисним.