Матфак вміє не тільки працювати, але й розважатися на повну!!! Вітаємо першокурсників)))
Сьогодні на МАТФАЦі була чудова подія - неформально-формальна посвята першокурсників.
Після такого знайомства студенти стали ріднішими та безсумнівно влилися до великої матфаківської родини. Позитивна енергетика просто зашкалювала, море гарних емоцій та велика кількість цікавих конкурсів, які на 100 відсотків здружили учасників.
Активну участь в конкурсах брали не тільки студенти, але й викладачі. Після двох тижнів нелегкого навчання на факультеті математики та інформатики першокурсники отримали можливість трохи відпочити, з іншого боку поглянути на викладачів, та, безсумнівно, записати цей день до скарбнички яскравих та незабутніх вражень студентського життя.
Більше фото - на сторінці кафедри у Фейсбук