Посвята першокурсників 2021 року (31.09.2021)
31 серпня 2021 року відбулося урочисте дійство з нагоди посвяти у студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Для студентів Факультет математики та інформатики ЧНУ ім. Ю. Федьковича урочистості розпочалися о 10:00 у дворі факультету - всі вступники 2021 року мали нагоду познайомитися з деканом, завідувачами кафедр, своїми кураторами та одногрупниками...
Після цього, об 11:00 святкування продовжилося на території Резиденції митрополитів Буковини та Далмації (центрального корпусу ЧНУ)!
Багато позитивних емоцій від довгоочікуваних зустрічей та нових знайомств.
Факультет розпочинає новий навчальний рік в очному режимі та сяючі очі студентів підтверджують, що навчання має бути саме таким.
Бажаємо студентам збагачуватися знаннями та впевнено йти до своєї мети. Здоров'я та натхнення! Щиро вітаємо всіх з Днем знань та з початком нового навчального року.