Посвята першокурсників

15 вересня на матфаці була чудова подія - посвята першокурсників у розважальному стилі)

Переконані, що після такого знайомства студенти стали ріднішими та безсумнівно влилися до великої матфаківської родини. Позитивна енергетика просто зашкалювала, море гарних емоцій та велика кількість цікавих конкурсів, які на 100 відсотків здружили учасників.

До речі, в конкурсах брали участь не лише студенти, а й викладачі.

Минули два тижні нелегкого навчання на факультеті математики та інформатики і першокурсники сьогодні мали можливість трохи відпочити, з іншої сторони глянути на викладачів та записати цей день до скарбнички яскравих незабутніх студентських років.

Фото та відеозвіт події можна переглянути тут: