"Шлях до омріяної професії" (Гуменюк М.В.)

Педагог, учитель – це не просто професія. Для неї необхідне покликання. Адже перед кожним вчителем стоїть складне завдання – закласти основи світогляду підростаючого покоління, допомагати в їх становленні та розвитку. При цьому, за родом своєї професії, вчителю доводиться постійно контактувати з людьми. А в цій справі не обійтися без величезного терпіння і вміння розуміти. Тому кожен вчитель одночасно і психолог, і сценарист, і режисер, і постановник, і актор, який щодня ставить не один, а кілька спектаклів. І жоден з них не схожий на інший.

Саме з таким Вчителем, Педагогом з великої літери мали нагоду поспілкуватися студенти та викладачі факультету математики та інформатики 4 листопада 2021 року.

У рамках вебінару з циклу "Шлях до омріяної професії" до нас завітала успішна випускниця кафедри алгебри та інформатики, вчитель інформатики та математики НВК "Вашківецька гімназія ім. І. Бажанського", спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, обласний координатор Міжнародного конкурсу з інформатики "Бебрас" Марина ГУМЕНЮК.

Марина Володимирівна поділилася історією власного шляху до успіху, розповіла про те, як участь у різноманітних конкурсах допомогла їй стати більш успішною в професії, про своїх учнів, якими вона дуже пишається. Роздинкою події стали лайфхаки від Марини про те, які саме soft skills та hard skills повинен мати вчитель математики та інформатики у ХХІ столітті.
Наприкінці зустрічі Марина Володимирівна внесла кілька цікавих пропозицій щодо вибіркових курсів на ОПП "Математика та інформатика", які, на її думку, будуть дуже корисними для майбутніх вчителів математики та інформатики.
Щиро дякуємо нашій гості за цікаву та корисну інформацію, за важливі поради й рекомендації!