Студентська наукова конференція - 2022
5-6 травня 2022 року в дистанційному форматі студенти кафедри алгебри та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича взяли участь у щорічній Студентській науковій конференції.
Що приємно - студенти всіх кусів представили власні наукові здобутки за тематичними напрямом "Математика та інформатика" підсекція "Методики викладання математики та інформатики". Кожен з них продемонстрував результати своїх наукових робіт у вигляді цікавих і змістовних доповідей з презентаціями.
За результатами засідань, роботи студентки 406 групи Анастасія Бузиновська та студента 206 групи Олега Бадло були визнані найкращими в підсекції! Щиро вітаємо переможців та бажаємо нестримного бажання до наукових здобутків, нових та цікавих результатів на благо України!
Як це було - дивіться фотозвіт