Студентська наукова конференція Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

25-26 квітня 2023 року в рамках Студентської наукової конференції Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося засідання підсекції методики викладання математики. Студенти 3-5 курсів спеціальності 014.04 – Середня освіта (Математика) у дистанційному форматі презентували результати власних наукових досліджень. Всі  доповіді були цікавими та змістовними. Багато з них викликали жваву дискусію та обговорення.

За результатами засідань, доповідь студентки 506 групи Тарновецької Марії "Екологічне виховання на уроках математики" (науковий керівник - Мартинюк Сергій Васильович) було визнано найкращою в підсекції методики викладання математики.

Щиро дякуємо всім учасникам та їх науковим керівникам! Бажаємо нестримного бажання навчатися, постійно удосконалюватися та нових цікавих наукових результатів!

Разом – до ПЕРЕМОГИ!

Миру всім!

Фотозвіт можна переглянути на сторінці нашої кафедри на Фейсбук