Міжнародна студентська конференція "UKRAINIAN HOGWARTS: ОСС і філософський камінь"
10-12 травня 2019 року відбулася міжнародна студентська конференція "UKRAINIAN HOGWARTS: ОСС і філософський камінь" спільно зі студентами Молдови, Румунії, Гани, м. Черкаси, м. Хмельницький та Чернівецького національного університету.
Мета конференції — вирішення проблем органів студентського самоврядування, обмін досвідом та налагодження співпраці.
Під час роботи в групах обговорювались чинники, котрі породжують проблеми ОСС та шляхи їх вирішення. Основними проблемами учасники визнали фінансовий аспект та студентську пасивність, яка спричинена відсутністю вмотивованості. По завершенні конференції підписали договір зі студентським активом Державного університету Молдови.
Активну участь в конференції взяли члени студентського парламенту факультету математики та інформатики на чолі з Головою студпарламенту ЧНУ, студентом нашого факультету (спеціальність 014.04) Володимиром Крижановським.
За результатами конференції було опубліковано збірку тез.
Детальніше - на сторінці Студентського парламенту ЧНУ ім. Ю. Федьковича за покликанням
Інформація та фото - зі сторінки Студентського парламенту ЧНУ ім. Ю. Федьковича.