Міжнародний форум "Молодь для Молоді" (м. Бельци, Молдова)

10-13 жовтня 2019 року делегація Студентського парламенту Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича взяли участь у Міжнародному форумі "Молодь для Молоді", який організували Студентське самоврядування Бельцького державного університету імені Алеку Руссо (Молдова).

Очолив делегацію Голова Студентського парламенту ЧНУ імені Юрія Федьковича, магістрант  спеціальності 014.04 - Середня освіта (Математика) факультету математики та інформатики Володимир Крижановський.

Учасники форуму мали можливість прослухати лекції та взяти участь у практикумах на теми захисту прав студентів, організації команди, досягнення успіху.

Під час форуму було підписано договір про співпрацю між Студентським самоврядуванням Державного університету Молдови та Студентським парламентом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Також Володимиру Крижановському було присвоєно звання почесного студента Бельцького державного університету імені Алеку Руссо (Молдова).