Участь в обласному семінарі «Спільна діяльність науковців та педагогів ЗЗСО щодо організації науково-дослідницької та проєктної роботи в галузі математичних наук»

25 листопада 2021 року на базі Буковинської малої Академії наук учнівської молоді проходив обласний семінар для відповідальних за освіту в територіальних громадах на тему «Спільна діяльність науковців та педагогів ЗЗСО щодо організації науково-дослідницької та проєктної роботи в галузі математичних наук».

Теоретичний аспект теми та досвід науковців з її реалізації представила деканка факультету математики та інформатики, доктор фізико-математичних наук, професорка Ольга МАРТИНЮК.

До обговорення її виступу долучилися також доцент кафедри алгебри та інформатики, кандидат фізико-математичних наук Віра СІКОРА та студентка ІІ курсу факультету математики та інформатики, а в минулому - успішна  слухачка відділення математики БМАНУМ Крістіна КОШТУРА.

Щиро вдячні організаторам за запрошення на таку зустріч, за плідну співпрацю між факультетом математики та інформатики ЧНУ та БМАНУМ.

Детальніше про цей семінар - на сайті БМАНУМ за покликанням:

Обласний семінар для відповідальних за освіту в територіальних громадах на тему «Спільна діяльність науковців та педагогів ЗЗСО щодо організації науково-дослідницької та проєктної роботи в галузі математичних наук». (man.gov.ua)