Методичний фестиваль
Що таке компетентнісний підхід до навчання? Як його реалізувати на уроках математики? Відповіді на ці та інші питання були обговорені вчителями математики під час онлайн-зустрічі на методичному фестивалі, який відбувся 30 листопада 2021 року.
На заході були присутні учителі математики Чернівецької ТГ та гості - Руслана Колісник, завідувач кафедри алгебри та інформатики; викладачі кафедри алгебри та інформатики Світлана Боднарук, Віра Сікора, Сергій Мартинюк та Наталія Шевчук, а також студенти факультету математики та інформатики ЧНУ.
Під час фестивалю учасники ознайомилися зі складовими та групами компетентностей, умовами набуття компетентностей та алгоритмом побудови компетентнісного уроку.
На завершення зустрічі виступила Руслана Колісник, завідувач кафедри алгебри та інформатики ЧНУ, яка відзначила важливість участі в таких заходах студентів - майбутніх учителів математики.
Щиро дякуємо консультанту Міського центру професійного розвитку педагогічних працівників Чернівецької міської ради Інні Дмитрівні Терлецькій, всім організаторам та спікерам фестивалю за можливість долучитися до обговорення важливих питань, до обміну досвідом. Ми впевнені, що тісна співпраця між вчителями та викладачами факультету математики та інформатики сприятиме кращій підготовці майбутніх вчителів математики та інформатики до їх професійної діяльності.

Матеріали взято з сайту Інни Терлецької. Деталі - за покликанням: http://bitly.ws/jQsB