Державний комплексний державний іспит із фахових дисциплін

З 22 по 24 червня 2022 року відбувся державний комплексний державний іспит із фахових дисциплін для студентів 406 групи спеціальності Середня освіта (математика) денної та заочної форм навчання.

Під час цього іспиту студенти показали хороші знання, вміння та навички, що було відзначено присутніми на іспиті викладачами-членами комісії.

Після завершення іспиту, екзаменаційною комісією було прийнято рішення про видачу студентам документу встановленого зразка про присудження їм ступеня вищої освіти Бакалавр, присвоєнням освітньої кваліфікації Бакалавр. Середня освіта (Математика) та професійної кваліфікації Вчитель математики. Вчитель інформатики.

Щиро вітаємо кожного з вас, любі наші студенти, із завершенням одного із найважливіших етапів! Бажаємо, щоб у вашому житті було безліч творчих ідей та можливостей для їх здійснення. Нехай яскраве та незабутнє професійне майбутнє в мирній Україні чекає кожного з вас!

А ми чекаємо зустрічі з вами в магістратурі!