У рамках співпраці між ЧНУ та ТОВ "АМС Брідж ЛЛС"

У рамках співпраці між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та "Товариством з обмеженою відповідальністю "АМС Брідж ЛЛС"" на факультеті математики та інформатики відбулося відкриття спеціалізованої науково-дослідної лабораторії з дослідження та розробки систем автоматизованого проєктування "Development of CAD/CAM/CAE-systems", залучення яких до освітнього процесу покращить якість підготовки студентів з використання новітніх інформаційних технологій та їх адаптацію для навчального процесу.

Лабораторія створена з метою науково-технічної та навчально-методичної співпраці між факультетом математики та інформатики ЧНУ та ТОВ "АМС Брідж ЛЛС" в області підготовки висококваліфікованих фахівців за всіма рівнями вищої освіти студентів нашого факультету.

Зокрема, студенти спеціальності 014.04 - Середня освіта (Математика) матимуть можливість опановувати сучасні програми, платформи та методики для проведення уроків математики та інформатики в ЗЗСО, працювати над власними науковими та науково-методичними дослідженнями при виконанні курсових чи дипломних робіт.

Деталі: spetslaboratoriia.pdf (chnu.edu.ua)