Вручення дипломів випускникам-магістрам 2020 року випуску
12 січня відбулося урочисте вручення дипломів 83 випускникам-магістрам 2020 року факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету.
Хоча вручення відбувалося і віртуально (онлайн-захід), але це не завадило створити затишну атмосферу, де лунали гарні вітання та щирі побажання.
Теплими словами привітав випускників ректор університету Роман Петришин, також до вітань долучилися завідувачі кафедр, наставники груп та батьки випускників(зокрема, Іван Солтисік - теж випускник матфаку).
Дорогі випускники, щиро вітаємо вас із успішним завершенням чергового і дуже важливого етапу у вашому житті. П’ять з половиною років тому, вступивши на факультет математики та інформатики, ви влилися у велику і дружню матфаківську родину і стали невід’ємною її частиною. Навчаючись на факультеті, ви здобували знання та росли професійно, а викладачі допомагали вам у цьому.
Бажаємо вам досягнути успіху в житті та впевнено йти до поставленої мети, бути фахівцями своєї справи.
Бажаємо пронести найкращі спогади про роки навчання крізь усе життя, не забувати рідний факультет та гордо нести звання випускника факультету математики та інформатики.
🔔 Ви - 20-й ювілейний випуск!!!
👏 Було, є і буде так, кращим з кращих є МАТФАК !!! 👏

Фотозвіт події можна знайти тут