З Днем матері
День матері – міжнародне свято на честь мами, материнства, материнських зв’язків та впливу матерів у суспільстві.
В Україні жінка споконвіку асоціювалася з берегинею сімейного вогнища, яка грає величезну роль у вихованні дітей та їхньому майбутньому. Саме мама прищеплює дитині любов до рідної землі. Тож це прекрасний день для того, аби привітати найріднішу людину, сказати теплі слова та зробити їй приємний подарунок.
Кожна українська матір є Берегинею. Вона є тим джерелом мудрості, сили та мужності для кожного з нас, для воїнів, котрі захищають Україну від загарбників. Найбільша сила матері на сьогодні - в її молитві, її підтримці та турботі. За це низький уклін кожній!
Любимо! Вітаємо!
Все буде УКРАЇНА!!!💙💛
Вдячність кожній матусі під час виховного заходу, присвяченого Дню матері, висловили студенти 106 та 506 груп спеціальності 014.04 - Середня освіта (Математика). Захід відбувся 06 травня в режимі онлайн.
Як саме це відбувалося - у нашому фотозвіті на сторінці у фейсбук за покликанням.