Перейти до основного вмісту
Захист педагогічної практики студентами 6 курсу денної форми навчання

Із безлічі професій на Землі,

Які вже є, яких ще будуть вчити, -

Є головна, як віщий, сущий хліб,

І назва цій професії – Учитель!

Кожна професія передбачає систематичну та наполегливу роботу над собою задля безпосереднього росту людини як фахівця. Не виняток — професія вчителя. Її складно порівнювати з будь-якою іншою - адже вчитель має справу з найскладнішим і найдорожчим у житті – з навчанням та вихованням майбутніх особистостей. Та, на відміну від інших професій, кінцевий результат педагогічної праці неможливо побачити ні сьогодні, ні завтра - а лише через тривалий час.

Сучасна школа чекає нового вчителя, який має високу фахову кваліфікацію та професійну культуру, здатний об'єктивно осмислювати педагогічні явища й факти, критично оцінювати й творчо сприймати педагогічну дійсність. Високі вимоги до сучасного педагога зумовлені об’єктивними потребами суспільства, новими завданнями, які ставить перед ними життя.

Саме такі молоді майбутні та вже практикуючі вчителі, студенти 6 курсу денної форми навчання, що навчаються за спеціальністю 014.04 "Середня освіта (Математика)" захищали 9 листопада 2021 року звіти про педагогічну практику на кафедрі алгебри та інформатики.

Під час захисту студенти-магістри розповіли про відвідані уроки провідних вчителів  тих навчальних закладів, де вони проходили практичну підготовку, проведені пробні та залікові уроки й виховні заходи, їх навчання бути не тільки вчителями математики та інформатики, але й класними керівниками.

За ці 8 тижнів ними було відвідано та проведено майже 1000 уроків (як в очному, так і в дистанційному форматах); перевірено майже 2000 зошитів, контрольних та самостійних робіт; проведено десятки консультацій та виховних годин... І що наголовніше - кожен з них в черговий раз підтвердив правильність власного вибору професії вчителя.

Всі студенти успішно виконали програму практики та отримали відмінні та хороші оцінки. 

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності