Перейти до основного вмісту
Захист практики

2 листопада 2021 року з 13:00 в дистанційному режимі на платформі Google Meet відбувся захист педагогічної практики студентів 606 групи спеціальності 014.04 - Середня освіта (Математика) заочної форми навчання. 

Більшість зі студентів цієї групи вже працюють вчителями. Проте практика була для них дуже важливим етапом - вони змогли поділитися своїми знаннями і вміннями не лише з власними учнями та колективами, в яких працюють, але й із викладачами кафедри - керівниками практики. Адже формат дистанційного приєднання до уроків зміг зламати багато шаблонів. 

Під час захисту педагогічної практики студенти розповіли про всі виконані завдання практики (відвідані й проведені пробні та відкриті уроки, виховні заходи). Керівники практики від кафедри звернули увагу на рівень підготовки й професіоналізм всіх студентів, на правильність оформлення ними звітної документації.

Приємно зазначити, що жоден зі студентів не сказав, що помилився у виборі професії! Проте кожен звернув увагу на те, наскільки вона важлива та складна!

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності