Підготовка до ЗНО
З 11 по 13 вересня 2021 року відбулися заняття для підготовки до ЗНО з математики для учнів-випускників Боянської територіальної громади, які були організовані Молодіжною радою спільно з викладачами Факультет математики та інформатики ЧНУ ім. Ю. Федьковича.
Серед спікерів були кандидати фізико-математичних наук, асистенти кафедри алгебри та інформатики Довгей Жанна Іллінічна та Лучко Вікторія Сергіївна.
Окрім них заняття проводили Онипа Денис Павлович - кандидат фізико-математичних наук, асистент кафедри математичного аналізу; Басараба Марія Михайлівна - вчитель математики І-ї категорії Боянської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Припрутського НВК; Кучурян Діана Іванівна - вчитель математики І-ої категорії Боянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
На заняттях було розглянуто такі теми як "Раціональні та ірраціональні вирази"; "Квадратні рівняння"; "Відсотки"; "Арифметичні та геометричні прогресії"; "Розв‘язування трикутників"; "Розв‘язування чотирикутників".
Деталі та більше фото - на сторінці випускниці нашого факультету, голови Молодіжної ради Марії Басараби у Facebook