Засідання ЕК №2

Екзаменаційна комісія №2

Спеціальність 111 «Математика», бакалавр (денна форма навчання), Спеціальність 014, предметна спеціальність 014.09 «Середня освіта (інформатика)», бакалавр (денна форма навчання), Спеціальність 014, предметна спеціальність 014.04 «Середня освіта (математика)», бакалавр (денна та заочна форми навчання)

Голова ЕК:

Маслюченко Олександр Володимирович доктор фізико-математичних наук, доцент кафедри математичного аналізу.

Члени комісії:

1. Колісник Руслана Степанівна – кандидат фізико-математичних наук, доцент, завідувач кафедри алгебри та інформатики – заступник голови ЕК.
  2. Петришин Роман Іванович – доктор фізико-математичних наук, професор кафедри диференціальних рівнянь, ректор університету.
  3. Лучко Володимир Миколайович – кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри диференціальних рівнянь.
  4. Андрух Юлія Олександрівна – голова міського методичного об'єднання учителів математики, вчитель математики Чернівецького багато­профіль­но­го ліцею №4, вчитель-методист, переможець І, ІІ етапів конкурсу "Учитель року – 2010".
  5. Яшан Богдан Олегович – лаборант кафедри диференціальних рівнянь – секретар ЕК.