Зіркові гості на матфаці

29 вересня 2022 року факультет математики та інформатики мав неймовірну нагоду вітати відомого українського шоумена та ведучого Олександра Педана з донькою Лерою, які в рамках проекту #УніверCheck завітали до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

На матфаці зіркові гості з'ясували, що саме тут в Чернівцях готують найкращих ІТ-спеціалістів. Адже для цього в нас є всі можливості - висококваліфікований та неймовірно крутезний викладацький колектив, чудові та добре обладнані комп'ютерні класи і лабораторії, активні та розумні студенти. І найголовніше - дух матфаку, дух ЧНУ, який об'єднував, об'єднує та буде об'єднувати навколо себе цілеспрямованих та творчих людей, які щиро закохані в свою справу!