Гіперкомплексні числові системи на факультативних заняттях з математики
  • Кількість кредитів 3
  • Тип Вибірковий
  • Семестри 5, 6
  • Рівень вищої освіти Бакалавр
  • Підсумковий контроль Залік

Знання, які студент повинен одержати в результаті вивчення курсу "Гіперкомплексні числові системи на факультативних заняттях з математики", відіграватимуть важливу роль у процесі його навчання в університеті; вони є важливими для вивчення деяких загальнотеоретичних і спеціальних дисциплін.

Мета навчальної дисципліни: забезпечення ґрунтовного засвоєння теоретичних і практичних розділів курсу, сприяння формуванню навичок у застосуванні основних методів теорії гіперкомплексних числових систем.

Завдання – досягти ґрунтовного засвоєння теоретичних і практичних розділів курсу, формувати навички у застосуванні основних методів теорії гіперкомплексних систем чисел.

Результати навчання.  У результаті вивчення навчальної дисципліни студент повинен

знати: основні поняття теорії гіперкомплексних числових систем, зокрема: комплексні, дуальні та подвійні числа; кватерніони та октави, функції кватерніонної змінної

вміти: виконувати операції над гіперкомплексними числами; проводити наукові дослідження, пов’язані з сучасними проблемами теорії гіперкомплексних числових систем та функцій гіперкомплексних змінних.