16 червня 2022 р. підписано меморандум про співпрацю з компанією Sigma Software  (шведсько-українською компанією з розробки програмного забезпечення та ІТ- консалтингу).

16 червня 2022 року відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та шведсько-українською компанією Sigma Software. На зустрічі були присутні ректор університету – Роман Петришин, декан факультету математики та інформатики Ольга Мартинюк, завідувач кафедри програмного забезпечення комп'ютерних систем Сергій Остапов та керівник чернівецького офісу компанії Sigma Software Лілія Федик. Предметом Меморандуму є налагодження взаємовигідної співпраці у сфері розвитку наукових та проєктних досліджень, консолідація зусиль з обох сторін задля взаємодії щодо особистісного розвитку студентів Чернівецького національного університету, зокрема формування їх кар’єрних можливостей.

Довідково. Sigma Software – компанія з розробки програмного забезпечення та ІТ-консалтингу. Компанія має регіональні офіси в семи країнах на трьох континентах: в Польщі, США, Швеції, Австрії, Великій Британії, Австралії та Канаді. Компанія входить до ТОП-20 найбільших IT-компаній України, у ній працює приблизно 1500 спеціалістів.

Компанія є членом програми TEMPUS, яка має на меті посилити співпрацю між навчальними закладами, науково-дослідними інститутами та бізнесом в Україні.

У 2016 році компанія створила Sigma Software University — навчальну платформу в сфері ІТ для розвитку спільноти і навчання вже наявних фахівців. Платформа співпрацює з 14 університетами, коледжами та школами в п'яти містах України — Харків, Київ, Львів, Одеса та Дніпро, а відтепер вже Івано-Франківськ та Чернівці. Співпраця включає допомогу у створенні нових навчальних програм, викладання матеріалів працівниками Sigma Software, інтернатури, проведення заходів для студентів та громади, оснащення навчальних лабораторій.

Ми щиро сподіваємося, що підписання угоди започатковує плідну співпрацю.