Курси підготовки до ЗНО (НМТ)-2023 "ЛАЙФХАКИ ВІД МАТФАКУ"
  • Цільова група Учні старших класів ЗЗСО, коледжів та ліцеїв, всі ті, хто готується до ЗНО з математики

Факультет математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запрошує всіх бажаючих долучитися до безкоштовних дистанційних курсів підготовки до ЗНО з математики "ЛАЙФХАКИ ВІД МАТФАКУ".

Початок занять - в суботу, 8 жовтня 2022 року о 10:00.
Курси проходять щосуботи з 10:00 до 11:30 у дистанційному форматі на платформі Google Meet. Викладають на курсах висококваліфіковані викладачі нашого факультету.
Для того, щоб долучитися до курсів, зареєструйтеся за допомогою гугл-форми за посиланням
та очікуйте за вказаною Вами електронною адресою листа із посиланням на зустріч.
Дякуємо за довіру!
P.S. Звертаємо увагу, що вже кілька років поспіль наші слухачі (і не тільки) отримують актуальну інформацію щодо наших курсів, ЗНО та вступу в Телеграм та у Вайбер: