Методика організації позаурочної роботи з математики
  • Кількість кредитів 3
  • Тип Обов'язковий
  • Семестр 8
  • Рівень вищої освіти Бакалавр
  • Підсумковий контроль Залік

У результаті вивчення навчальної дисципліни студент повинен

знати: методичні особливості організації та проведення позаурочної роботи з  математики в ЗЗСО; принципи і методи навчання математики, форми організації навчальної діяльності учнів, засоби навчання математики, методику формування математичних понять та методи вивчення математичних тверджень в позаурочний час.

уміти: реалізовувати  різні форми позаурочних занять з математики,  шукати нові види позаурочних форм роботи, розробляти підходи до конструювання раціональної системи занять з метою повнішої реалізації їх педагогічних можливостей.

Знання, які студент повинен одержати в результаті вивчення курсу, відіграватимуть важливу роль у процесі його навчання в університеті та в подальшій професійній діяльності.